Kredyt na zakup mieszkania u dewelopera

dmieszkania2

Zakup mieszkania za gotówkę to dla wielu osób coś nieosiągalnego. Dlatego, aby wejść w posiadanie swoich czterech kątów, koniecznie muszą postarać się o kredyt. Naturalnie, obecnie banki wymagają posiadanie wkładu własnego w wysokości od 10% wartości nieruchomości. Rozpoczyna się więc żmudne poszukiwanie najlepszej oferty kredytowej. W grę wchodzi również to, że nie każdy bank będzie skory udzielić kredytu osobom, które posiadają niski wkład własny. Dlatego, po co tracić czas, jak można skorzystać z ofert doradztwa kredytowego.

Okazuje się, że całkiem ciekawą opcją jest skorzystanie z doradztwa kredytowego, które przygotowuje dewelopera. Z wielu względów, można zyskać tutaj bardzo wiele. Dlaczego więc doradztwo kredytowe w sprawie zakupu mieszkania u dewelopera, to dobry pomysł?

Zacząć należy od tego, że banki z wielką ochotą przystępują do współpracy z deweloperami. Dla banków taka współpraca oznacza stały napływ klientów. Nie muszą ich szukać samodzielnie, potencjalni kredytobiorcy są niejako „podsyłani”.

dmieszkania1

Inna kwestia to z uwagi na liczbę osób, które skorzystają z doradztwa i pośrednictwa dewelopera, można oczekiwać zniżek. Deweloper gwarantujący określone liczby stoi na lepszej pozycji negocjacyjnej, niż indywidualny klient w placówce bankowej.

Korzystając z doradztwa kredytowego w sprawie zakupu mieszkania, ogranicza się w znaczący sposób, kwestie dokumentów, papierów, jakie należy załatwiać w banku. Dokładniej mowa tutaj o pełnym wsparciu specjalistów, którzy umiejętnie poprowadzą kredytobiorcą przez cały proces wnioskowania o kredyt. Samodzielnie występując o kredyt, można mieć problemy z prawidłowym interpretowaniem informacji, przepisów. Pojawić się może złe wypełnianie dokumentów. Przy doradcy wszystko zostanie zrealizowane, jak należy.

Z uwagi na powyższe informacje, warto skorzystać z tego, co proponują deweloperzy, nie tylko w zakresie kupna mieszkań, ale i pomocy w otrzymaniu najkorzystniejszego kredytu. Tak naprawdę jest to znaczne ułatwienie sobie życia, oszczędzenie czasu i stresów.

Do każdego mieszkania pasują kominki elektryczne kamienne marki AFLAMO