Kursy językowe w Sokółce?

Państwo: Polska
Miasto: Sokółka
Imię i nazwisko: Anna Kmita
Kontakt mailowy: kmitaanka@o2.pl
Opis:
Szukam kursów językowych w Sokółce. Jeżeli istnieją jakieś szkoły z odpowiednim doświadczenie, jeżeli istnieją jakiekolwiek miejsca gdzie można w sposób doskonały zapoznać się z tajnikami języka angielskiego to proszę o skierowanie mnie do nich. Mam nadzieję że jasno się wyrażam, że zgłaszać się będą jedynie profesjonalne szkoły językowe w tej dziedzinie, że będzie można liczyć na pełen sukces związany z tego typu sprawami


Imię i nazwisko: Patrycja Liszkowska
Treść:
Zapraszam serdecznie do szkoły języka angielskiego „How Are You”. Tylko najlepsi lektorzy, tylko najlepsze metody nauki angielskiego w grupach w zależności od umiejętności. Dlatego jeżeli to tylko możliwe to polecam korzystania z naszej oferty. Jeżeli chcecie sprawdzić przykładowo jak prezentują się nasze zajęcia to zapraszam do skorzystania z jednej bezpłatnej lekcji


Imię i nazwisko: Genowefa Romantyczna
Treść:
Polecam sprawdzenie naszej szkoły językowej Teacher Plus. Nasza szkoła językowa to najlepsze co możecie uzyskać w miejscowości takiej jak Sokółka. Doskonałe metody nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. Do tego niezwykle niskie ceny i naturalnie pewność, że zdobędziecie wiedzę w danym zakresie, zdobędziecie wszystko co najważniejsze w angielskim