Zlecimy przewozy uczniów na basen

Państwo: Polska
Miasto: Sokółka
Imię i nazwisko: Paweł Dobrowolski
Kontakt mailowy: dobrowolskipawel@gmail.com
Opis:
Nasza szkoła zajmująca się przygotowaniem odpowiedniego rodzaju działania sportowymi poszukuje właścicieli firm zajmujących się profesjonalnymi przewozami. Szukamy specjalistów którzy mogą wynajmować busy w przystępnych cenach, a równocześnie zapewniać maksymalny komfort, zapewniać profesjonalne działania oraz oczywiście zatrudniają najlepszych kierowców. Zapraszamy do pozostawienia jak najlepszych ogłoszeń


Imię i nazwisko: Dariusz Maskowski
Treść:
Zapraszam do wybrania tego wszystkiego co proponuje Lucas Tour. Działamy na rynku od wielu lat, proponujemy wszystko co najlepsze i oczywiście w przystępnych cenach. Jeżeli więc chcecie wiedzieć więcej to z wielką chęcią zapraszam do kontaktu osobistego, tylko dzięki temu będzie można dokładnie dowiedzieć się wszystkiego, sprawdzić czy współpraca będzie na odpowiednim poziomie. Więcej o naszej firmie na busy z Podkarpacia do Niemiec


Imię i nazwisko: Mieczysław Śląski
Treść:
Genialne i tanie busy od Mazurek BUS to jedyne co możecie wybierać. Od lat doświadczeni, od lat przygotowania na działania, od lat popularni wśród klientów. Zatem zalecamy korzystać z naszych usług, zalecamy wybierać wszystko co najlepsze i przygotowane przez Mazurek BUS.