Zespół Szkół Ogrodniczych w Suwałkach zleci przygotowanie oferty na narzędzia ogrodnicze

Państwo: Polska
Miasto: Suwałki
Imię i nazwisko: Edward Socha
Kontakt mailowy: sochaedek@wp.pl
Opis:
Z uwagi iż nasza szkoła ogrodnicza uzyskała ostatnio dofinansowania unijne to musimy ogłosić zamówienie dla wszystkich producentów narzędzi ogrodniczych. Uwaga nie ma żadnych odstępstw od tego co jest w specyfikacji unijnej dlatego oczekujemy od was konkretów, oczekujemy od was naprawdę ciekawych rozwiązań i naprawdę wszystkiego co doskonałe. Zatem tylko sprawdzone firmy, tylko producenci którzy rzeczywiście mają ogromną wiedzę w tym temace.


Imię i nazwisko: Waldemar Szpakowski
Treść:
Czekamy i liczymy na to, że narzędzia ogrodnicze Ermetbis spełnią wasze oczekiwania. Z uwagi iż są konkretne parametry narzędzi jakie muszą być spełnione w zamówieniu to polecam kontakt celem dokładnego zapoznania się z tą specyfikacją. Zachęcam do sprawdzania wszystkiego co ważne, zachęcam do kontaktowania się właśnie z nami. To się liczy obecnie najbardziej i dlatego nie możecie mieć niczego więcej innego. Naturalnie w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt, wszystko dokładniej jeszcze opiszę i przedstawie warunki współpracy z naszą firmą