Szkoła poszukuje prawników

Państwo: Polska
Miasto: Sokółka
Imię i nazwisko: Zuzanna Kołocka
Kontakt mailowy: kolockazuzka@gmail.com
Opis:
Poszukujemy prawników którzy zdecydują się pomóc w sprawie niekoniecznie należnego naliczenia karnych odsetek od podatków. Nasza szkoła w Sokółce dostała wezwanie z urzędu skarbowego do zapłaty należnych podatków, jednak jak wynika z pewnych przepisów nic takiego nie powinno mieć miejsca. Dlatego jeżeli jesteście biegli w sprawach podatkowych, relacjach jednostki samorządowe – urzędy skarbowe to czekamy na wasze ogłoszenia


Imię i nazwisko: Piotr Wensker
Treść:
Zachęcam serdecznie do korzystania z pomocy specjalistów takich jak Zbigniew Wensker. Kancelaria prawna nasza to najlepsze obecnie rozwiązanie przy zachowaniu przystępnych cen. Nie ma co więcej się rozpisywać, taki właśnie prawnik Trójmiasto Gdynia będzie niezbędny i dlatego należy jak najszybciej się z nami skontaktować


Imię i nazwisko: Tax Free
Treść:
Polecam zainteresowanie się wszystkim tym co proponuje wyspecjalizowana kancelaria adwokacka Tax Free. Nasza kancelaria to tylko i wyłącznie kwestie związane z prawem podatkowym dlatego nie możecie działać inaczej, nie możecie poszukiwać innych pomocy tylko otwarcie i pewnie do nas się zgłosić celem przygotowania odpowiedniego działania, odpowiednich strategii