Ograniczony budżet na reklamę szkoły wyższej – szukamy ciekawych ofert

Państwo: Polska
Miasto: Jarczewo
Imię i nazwisko: Kamil Stopek
Kontakt mailowy: stopekkamil@poczta.fm
Opis:
Chcemy promować się poprzez internet. Nasza Szkoła Wyższa w Białymstoku poszukuje konkretnych rozwiązań odnoszących się do przygotowania takich kampanii internetowych które z jednej strony będą nad wyraz skuteczne, z drugiej nie możemy przekroczyć określonego budżetu. Jeżeli zatem koniecznie chcecie z nami współpracować to powinniście brać te wytyczne pod uwagę. Naturalnie liczymy na ciekawe, kreatywne rozwiązania które wskażą nam właściwy kierunek w jakim się podąża obecnie z reklamą w internecie


Imię i nazwisko: Daniel rozwaga
Treść:
Jeżeli kompleksowe działania w obrębie marketingu internetowego to nie pozostaje mi nic innego jak prawidłowe i dokładne sprawdzenie tego co się kryje w pełnej ofercie specjalistów takich jak Visualmedia.pl agencja interaktywna. Zachęcamy do starannego przejrzenia informacji zawartych na naszych stronach, poznania możliwości reklamy internetowej. Prosimy również o kontakt celem poznania owego budżetu reklamowego, a tym samym jasne i precyzyjnego określenia jakie metody promocji będą najskuteczniejsze, mogą dać jak najbardziej efektywne skutki